/  / Bogusław Kowalski wybrany Menedżerem Rynku Dealersko-Serwisowego 2012

Bogusław Kowalski wybrany Menedżerem Rynku Dealersko-Serwisowego 2012

PIM|
null
© PIM
null

Podczas gali towarzyszącej VII edycji Dyskusyjnego Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych po raz kolejny Polska Izba Motoryzacji przyznała tytuł Menedżera Rynku Dealersko-Serwisowego.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W bieżącym roku zaszczytny tytuł trafił do Bogusława Kowalskiego, prezesa firmy Auto Idea Sp. z o.o. wieloobiektowego dealera marki Mercedes-Benz z oddziałami w Białymstoku, Olsztynie i Warszawie-Łomiankach.

Bogusław Kowalski został uhonorowany za wyjątkowe techniki zarządzania wieloobiektowym dealerstwem Mercedesa oraz za niespotykane podejście do personelu.

Prezes Kowalski od początku kariery zawodowej związany jest z marką Mercedes-Benz. W latach 1996-2000 wiceprezes Mercedes-Benz Polska, wieloletni prezes firmowego dealerstwa Mercedes-Benz Warszawa (2004-2009). Od 1 stycznia 2010 r. objął stanowisko prezesa Auto Idea Sp. z o.o.

Obecnie Bogusław Kowalski piastuje też funkcję prezesa Stowarzyszenia Dealerów Mercedes-Benz.

Nominacje do tytułu Menedżer Rynku Dealersko-Serwisowego w Polsce 2012 odebrali (w kolejności alfabetycznej):
- Piotr Mozdyniewicz (prezes MM Cars Katowice)
- Adam Zalaszewski (prezes Auto Watin Poznań)

Tytuł Menedżer Rynku Dealersko-Serwisowego przyznawany jest przez Polską Izbę Motoryzacji od 2007 roku. Trafia on do osób, które poprzez swoje działania (stricte biznesowe, na rzecz całej branży, społeczne, etc.) kształtują nowe oblicze polskiego rynku dystrybucji aut i usług serwisowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane