/  / Szkolenie dla dealerów: Jak przygotować swoją firmę do sukcesji?

Szkolenie dla dealerów: Jak przygotować swoją firmę do sukcesji?

null
© Auto Trader
null

Sukcesja firm dealerskich to obecnie jeden z najbardziej palących tematów na polskim rynku. Po 25 latach funkcjonowania w motoryzacyjnym biznesie duża część właścicieli i prezesów firm dealerskich zastanawia się, w jaki sposób przygotować firmę do przejęcia jej przez sukcesora. W jaki sposób powinno się przygotować i nastawić pracowników, co zrobić by przygotować się pod kątem prawnym, to oczywiście bardzo istotne kwestie związane z procesem sukcesji, ale jeszcze ważniejsze jest odpowiednie przygotowanie osoby, która w przyszłości zarządzać ma naszą firmą…

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Aby pomóc dealerom znaleźć odpowiedź na to pytanie, Miesięcznik Dealer zaprasza na bezpłatne szkolenie pod hasłem: "Jak skutecznie przeprowadzić sukcesję w firmie dealerskiej?". Prowadzone przez Marka Koniecznego szkolenie przeznaczone jest dla właścicieli i prezesów, którzy chcą być dobrze przygotowani do przyszłej sukcesji swojego przedsiębiorstwa. Ze szkoleniem połączona będzie prezentacja Akademii Dealer Business Management – projektu, który ma przygotować Państwa następców do zarządzania dealerskim biznesem.

Bezpłatne szkolenia odbędą się 4 października w Warszawie oraz 5 października w Katowicach.

Akademia Dealer Business Management to innowacyjny program kompleksowo przygotowujący kadrę managerską do zarządzania dealerskim biznesem, przeznaczony przede wszystkim dla biznesowych następców. Podczas rocznego cyklu warsztatów, wykładów i spotkań praktycznych uczestnicy będą mieli okazję pozyskania wiedzy i umiejętności niezbędnych w zarządzaniu salonem dealerskim od najlepszych praktyków, jacy działają na polskim rynku.

Cykl szkoleń składa się z 9 dwudniowych sesji poświęconych 9 najważniejszym aspektom zarządzania salonem dealerskim – od sprzedaży aut nowych i używanych przez zarządzanie personelem, aż po prawo i marketing. Wykładowcami w ADBM są najlepsi praktycy polskiego rynku dealerskiego, posiadający wieloletnie doświadczenie eksperci w swoich dziedzinach – m.in. Wojciech Kordalewski, Andrzej Sadowski, Daria Zawrotniak czy Adam Kowalczyk.

Pierwsza edycja Akademii Dealer Business Management startuje w styczniu 2017 roku. Liczba miejsc jest ograniczona do 18 osób.

Program spotkania
10.00-11.15 – "Jak skutecznie przeprowadzić sukcesję w firmie dealerskiej?" (prowadzący: Marek Konieczny)
11.15-11.45 – "Kształcimy przyszłych prezesów. Prezentacja Akademii Dealer Business Management" (prowadzący: Wojciech Kordalewski i Marek Konieczny)
11.45-12.30 – Indywidualne rozmowy w zakresie rozwiązań sukcesyjnych i ADBM (prowadzący: Wojciech Kordalewski i Marek Konieczny)

Jeśli pragną Państwo wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu, wystarczy wysłać wiadomość podając swoje imię i nazwisko, firmę oraz wybraną lokalizację na adres jakub@dealerconsulting.pl lub zadzwonić pod numer 882-168-648
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane