/  / Bemo Motors dealerem roku 2013

Bemo Motors dealerem roku 2013

null
© Ford
null

Należące do Bemo Motors salony Forda w Poznaniu, głosami czytelników internetowego wydania Głosu Wielkopolskiego, wygrały plebiscyt, który miał wyłonić dealera roku 2013.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Plebiscyt na stronie Głosu Wielkopolskiego trwał 10 dni. Przez ten czas można było oddawać głosy na poszczególnych kandydatów. Bemo Motors uzyskało wynik aż 26 664 głosów - to aż o blisko 1 000 więcej niż dealer zajmujący drugie miejsce.

Do rywalizacji stanęło 26 dealerów samochodowych z całego Poznania i przyległych miejscowości. Od średnich firm posiadających po jednym salonie, aż do dużych grup dealerskich – jak Bemo Motors – mogących pochwalić się bogatym portfolio.

Bemo Motors wystawiło dwóch kandydatów: firma startowała jako "Bemo Motors/dealer Ford" oraz jako "Auto Club/dealer Peugeot i Suzuki". Dodajmy, że ta ostatnia kandydatura została sklasyfikowana na wysokim, piątym miejscu listy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane