/  / Bardzo francuskie Citroeny to...

Bardzo francuskie Citroeny to...

Citroen|
null
© Citroen
null

Po trzech modelach z linii DS etykietę "Origine France Garantie", przyznawaną przez stowarzyszenie Pro France, otrzymały teraz Citroeny C3, C4 oraz C5. Etykieta stanowi zapewnienie, że kupowany przez klienta produkt jest francuskiego pochodzenia.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Origine France Garantie to etykieta przyznawana samochodom, których montaż końcowy realizowany jest we Francji i co najmniej 50% części użytych do montażu również pochodzi z tego właśnie kraju. Znak ten jest więc dla konsumenta nad Sekwaną gwarantem francuskiego pochodzenia danego produktu.

Modele Citroen C3, C4 i C5 są produkowane odpowiednio w fabrykach w Poissy, Miluzie i Rennes. W przypadku wszystkich trzech modeli wartość wyprodukowana we Francji sięga aż 72%.

Nowa etykieta jest potwierdzeniem francuskiego zakorzenienia przemysłowego grupy PSA Peugeot Citroen, dla którego produkcja na terytorium Francji (40% światowej produkcji grupy) ma istotne znaczenie wizerunkowe.

W roku ubiegłym grupa wyprodukowała we Francji dwa razy więcej samochodów niż wyniosła jej sprzedaż.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane