/  / Avis Polska przystępuje do PZWLP

Avis Polska przystępuje do PZWLP

PZWLP|

Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów liczy już 17 członków. Od początku stycznia do PZWLP przystępuje firma Jupol-Car Sp. z o.o., czyli Avis Polska, należąca do liderów branży rent-a-car.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jupol-Car Sp. z o.o. od ponad dwudziestu lat prowadzi działalność na polskim rynku jako wyłączny przedstawiciel i licencjobiorca światowej firmy Avis, specjalizującej się w wynajmie rent-a-car.

Firma Avis powstała w 1946 roku w Stanach Zjednoczonych, a dziś ma ponad 4 000 biur w 170 krajach świata.

Zgodnie z dewizą firmy ("We try harder") Avis Polska systematycznie się rozwija. Rozpoczynając przed dwiema dekadami od 16 samochodów, 6 pracowników i 2 oddziałów w Warszawie, obecnie dysponuje około 1 500 samochodami, zatrudnia ponad 100 pracowników i ma ponad 35 biur wynajmu we wszystkich największych miastach w naszym kraju.

"Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów liczy już 17 członków. Przystąpienie Avis Polska do PZWLP ma jednak wyjątkowe znaczenie: jest to pierwsza firma, której główna działalność biznesowa opiera się na wynajmie typu rent-a-car, a nie na wynajmie długoterminowym. Mam nadzieję, że jest to początek tworzenia szerokiej reprezentacji całej branży wynajmu zarówno opartego na full service leasingu, jak i średnio- i krótkoterminowego. Cieszę się, że wspólnie z Avis Polska będziemy pracować na rzecz nowoczesnych flot samochodowych - podkreśla Leszek Pomorski, prezes Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane