/  / Autosany dla PKS w Łomży

Autosany dla PKS w Łomży

Autosan SA|
null
© Autosan
null

6 listopada kolejne autobusy Autosan zostały przekazane klientowi. Tym razem były to trzy międzymiastowe Autosany Lider 9, które ekipa techniczno-handlowa spółki dostarczyła do Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Łomży.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Zgodnie z wymaganiami zamawiającego w pojazdach tych zamontowane zostały silniki Iveco, spełniające normę czystości spalin EEV, oraz manualne skrzynie biegów ZF. Komfort i bezpieczeństwo podróżowania zapewnione są m.in. poprzez klimatyzację z indywidualnymi nadmuchami dla pasażerów, indywidualne oświetlenie oraz wygodne, uchylne fotele pasażerskie z przesuwem bocznym i 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa.

Pojemność pasażerska każdego autobusu to 33 miejsca siedzące (plus miejsce pilota) oraz 18 miejsc stojących.

Pozytywne opinie dotyczące zakupionych pojazdów wyrażali przedstawiciele zarządu i rady nadzorczej PKS w Łomży, którzy uczestniczyli w odbiorze autobusów. Wozy spotkały się również z uznaniem kierowców przedsiębiorstwa, którzy przetestowali je zaraz po przekazaniu przez przedstawicieli Autosan.

"PKS w Łomży jest kolejną firmą, która mimo trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się Autosan, popiera nasze działania zmierzające do kontynuacji i rozwoju produkcji autobusów w Sanoku - podkreślają przedstawiciele firmy z Podkarpacia. "Po raz kolejny deklarujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania wyrażanego przez naszych kontrahentów".

"Autobusy opuszczające mury fabryki to najlepszy dowód na to, że zgodnie z deklaracjami syndyk, który od 7 października kieruje działalnością Autosan SA, zamierza kontynuować produkcję spółki zarówno w zakresie autobusów, jak i innych wyrobów".
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane