/  / Auto Plaza z nagrodą

DEALERZY | Auto Plaza z nagrodą

null
© Auto-Plaza
null

Najbardziej prestiżowa nagroda w sieci Forda – czyli The Chairman's Award – po raz kolejny trafia do warszawskiej firmy dealerskiej Auto Plaza.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Tegoroczna nagroda The Chairman's Award to już dziewiąte tego typu wyróżnienie dla Auto Plaza. W latach 2004-2005 firma została uhonorowana The Excellence Award, a w latach 2006-2013 – The Chairman's Award, które zastąpiło poprzednie wyróżnienie.

Tytuł przyznaje się co roku na podstawie anonimowych ankiet wypełnianych przez klientów wszystkich salonów marki Ford w Europie. Zmotoryzowani po raz kolejny docenili Auto Plaza za najwyższy poziom satysfakcji zarówno w procesie sprzedaży pojazdu w salonie, jak i podczas napraw serwisowych.

Jak podkreśla Robert Grzelec, dyrektor generalny Summit Motors Poland, nagroda The Chairman's Award "świadczy przede wszystkim o ogromnym zaangażowaniu pracowników, bez których proces obsługi byłby jedynie zapisem na papierze, oraz o teamie menadżerskim, potrafiącym połączyć procedury z ludzkim podejściem do klienta".

"Wyróżnienie to nie jest jedynym otrzymanych przez nas za rok 2014 - dodaje Robert Grzelec. "Równie ważnym jest tytuł Lidera Serwisu Blacharsko Lakierniczego 2014, przyznany przez kapitułę składającą się z niezależnych, największych na rynku podmiotów gospodarczych, współpracujących z branżą motoryzacyjną. Podmioty te oceniały nas zarówno pod kątem jakości obsługi, ale również pod kątem profesjonalizmu zarządzania oraz wskaźników KPI, charakteryzujących dany obszar działalności".
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane