/  / Anna Grzelewska to nowy Communication Manager w Volvo Auto Polska

Anna Grzelewska to nowy Communication Manager w Volvo Auto Polska

Volvo Auto Polska|
null
null

Anna Grzelewska objęła obowiązki Communication Managera w Volvo Auto Polska. Będzie odpowiedzialna za tworzenie strategii komunikacji marketingowej szwedzkiego producenta, w tym za kampanie marketingowe poszczególnych modeli marki. Dodatkowo będzie prowadziła dział marketingu dealerskiego i internetowego.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Anna Grzelewska jest absolwentką Hogeschool Brabant w Bredzie (Holandia), gdzie studiowała zarządzanie i marketing. Swoją karierę w marketingu zaczynała w 1999 roku w branży FMCG, zarządzając znanymi markami takich firm jak Henkel, J&J, Kimberly Clark. Następnie w latach 2006-2010 była odpowiedzialna za wprowadzanie nowych produktów i marek w branży alkoholowej w firmie Carlsberg.

Przez ostatnie lata zarządzała grupą produktów audio-video oraz kategorią telewizorów Bravia w Polsce i w krajach Bałtyckich, w firmie Sony.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane