/  / Andrzej Żelazny w Porsche

KADRY | Andrzej Żelazny w Porsche

null
null

Andrzej Żelazny, menedżer branży motoryzacyjnej z wieloletnim doświadczeniem, został nowym dyrektorem marki Porsche w Polsce.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Specjalista jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. W branży motoryzacyjnej pracuje już ponad 20 lat. W tym czasie nadzorował działania serwisowe, sprzedażowe i marketingowe marek wolumenowych oraz segmentu premium nie tylko na rynku polskim, ale również w Niemczech oraz w krajach Europy Północnej.

Andrzej Żelazny obejmuje funkcję dyrektora Porsche Polska w kluczowym dla niemieckiej marki momencie. Jej oferta – wzmocniona niedawno przez debiut modeli Macan, 918 Spyder oraz Panamera i Cayenne po liftingu – cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, o czym świadczą wyniki sprzedaży marki na świecie oraz w Polsce.

Już niebawem w gamie Porsche pojawią się kolejne nowości, w tym Cayenne S E-Hybrid, czyli pierwszy hybrydowy SUV premium z możliwością ładowania akumulatorów z gniazdka.

Tym samym niemiecki producent jako jedyny na świecie będzie miał w ofercie aż trzy hybrydowe modele typu plug-in: to supersportowy 918 Spyder, limuzyna Panamera oraz właśnie terenowe Cayenne.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane