/  / Andrzej Krzemiński znowu na czele ZPL

Andrzej Krzemiński znowu na czele ZPL

ZPL|
null
null

Prezes Raiffeisen Leasing po czteroletniej przerwie, po raz drugi został wybrany przewodniczącym Komitetu Wykonawczego Związku Polskiego Leasingu. Zastąpił na tym stanowisku Wojciecha Rybaka, byłego prezesa Millennium Leasing.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Andrzej Krzemiński ze Związkiem Polskiego Leasingu, związany jest od dziewięciu lat. W latach 2007-2012 należał do Komitetu Wykonawczego, z czego ostatnie cztery lata pełnił funkcję przewodniczącego.  W 2014 r. ponownie dołączył do władz ZPL, początkowo sprawując funkcję wiceprzewodniczącego, a 23 czerwca tego roku. po raz drugi stanął na czele ZPL, organizacji reprezentującej interesy polskiej branży leasingowej. Dotychczasowy przewodniczący Wojciech Rybak złożył rezygnację z funkcji przewodniczącego Komitetu Wykonawczego ZPL, co poprzedziła jego rezygnacja z funkcji prezesa Millennium Leasing.

Związek Polskiego Leasingu (ZPL) to organizacja reprezentująca polski sektor przedsiębiorstw leasingowych, która zrzesza 29 firm leasingowych oraz Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów. ZPL jest członkiem Leaseurope - organizacji zrzeszającej 45 związków z 33 krajów Europy. ZPL uczestniczy w pracach grup i zespołów roboczych przygotowujących i opiniujących projekty regulacji prawnych dotyczących branży leasingowej. Przedstawiciele ZPL utrzymują bieżące kontakty z przedstawicielami administracji publicznej i parlamentarzystami.

Oprac. PJ

Pliki do pobrania
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane