/  / Ambasador marki Volkswagen Samochody Użytkowe to...

Ambasador marki Volkswagen Samochody Użytkowe to...

VGP|
null
© Volkswagen
null

Zofia Klepacka, brązowa medalistka olimpijska z Londynu w żeglarskiej klasie RS:X, została ambasadorem marki Volkswagen Samochody Użytkowe, należącej do wiodącego na świecie producenta samochodów.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Dla Zofii Klepackiej droga po olimpijskie sukcesy wiedzie przez tory regatowe na akwenach całego świata. Niezawodne dotarcie na start, komfort, przyjemność i satysfakcję z samochodowej jazdy zapewni mistrzyni windsurfingu skonfigurowany specjalnie dla niej samochód (Volkswagen Caravelle Comfortline).

W ramach współpracy z marką Zofia Klepacka będzie miała taki samochód do swojej dyspozycji aż do igrzysk olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro.

"Volkswagen Samochody Użytkowe to mój wybór. Te samochody zawsze kojarzyły mi się z niezawodnością i wygodą - podkreśla Zofia Klepacka. "Dynamika, perfekcja i przyjemność z jazdy. Te uczucia od lat towarzyszą mi na windsurfingowej desce, a od teraz będą także za kierownicą. Cieszę się ze współpracy z marką Volkswagen Samochody Użytkowe, bo to dowodzi, że akceptują mnie i to co robię. Razem będzie nam łatwiej dążyć do doskonałości, bo mamy wspólne cele i cenimy te same wartości".

"Rozpoczęcie współpracy z Zofią Klepacką, medalistką igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata, to przemyślany wybór. Jest nie tylko wspaniałym sportowcem, ale także niezwykłą osobowością polskiego sportu - dodaje Michał Jaremczuk, koordynator ds. komunikacji marketingowej marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

"Zofia Klepacka jest przede wszystkim otwarta na ludzi. Zaspokajając własne ambicje pamięta o potrzebach innych. To filozofia bardzo bliska wszystkim pracownikom koncernu Volkswagen. Cieszę się, że daleką i niełatwą drogę do Rio de Janeiro będziemy pokonywali wspólnie. Jestem pewien, że jesteśmy na właściwym kursie - podsumował Jaremczuk.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane