/  / ALERT PRZETARGOWY - wprost do Twojej skrzynki mailowej

ALERT PRZETARGOWY - wprost do Twojej skrzynki mailowej

IBRM Samar|
null
null

W ciężkich dla dealerów czasach klient pragnący kupić nowy samochód jest bardzo pożądany przez handlowców. Niestety, epoka, w której Polacy szturmowali bramy salonów minęła i nic nie zapowiada, by sytuacja rynkowa szybko się ustabilizowała. Tym bardziej informacja o potencjalnym nabywcy auta jest dzisiaj na wagę złota, a informacja o kliencie, który planuje zakup większej liczby samochodów jest jeszcze bardziej cenna.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
IBRM Samar wprowadza do oferty nowy produkt o nazwie „Alert Przetargowy”, który znacznie ułatwi pracę sprzedawców.

Alert Przetargowy to bieżący komunikat o ogłoszonych nowych przetargach publicznych, dotyczących dostawy samochodów, usług serwisowych lub części zamiennych. Przejrzysty formularz (przykład w załączniku) zawiera nie tylko podstawowe informacje o samym przetargu, m.in. kto jest zamawiającym i kiedy upływa termin składania ofert, ale także wskazuje, jakiego modelu/jakich modeli może dotyczyć przetarg. Dodatkowo, w przypadku ograniczenia możliwości zgłoszenia danego modelu do przetargu ze względu na zapisy zawarte w SIWZ, Alert zawierać będzie informację, jakie warunki wpłynęły na to ograniczenie.

Dzięki takiej informacji w Alercie Przetargowym potencjalny oferent może szybko nawiązać kontakt z firmą/instytucją ogłaszającą przetarg, wyjaśnić przyczyny wprowadzonych ograniczeń i ewentualnie wpłynąć na ich modyfikację, znoszącą nieuzasadnione ograniczenia.

Dostęp do Alertów Przetargowych jest bezpośrednio powiązany z dostępem do pełnej bazy przetargów publicznych, zamieszczanej na stronie IBRM Samar, opracowanej przez Grupę Marketingową TAI. W bazie tej można znaleźć informacje o wszystkich przetargach ogłoszonych w kraju na podstawie ustawy o zamówieniach publicznych.

Alerty Przetargowe mogą docierać do skrzynki subskrybentów w cenie już od 260 zł miesięcznie (cena netto w subskrypcji rocznej). Szczegóły oferty w załączonym zamówieniu.
Pliki do pobrania
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane