/  / KADRY | ALD Automotive wprowadza zmiany w strukturze firmy

KADRY | ALD Automotive wprowadza zmiany w strukturze firmy

Paweł Partycki
Paweł PartyckiMaciej Arwaj

ALD Automotive, firma świadcząca usługi wynajmu długoterminowego, finansowania oraz zarządzania flotami pojazdów, tworzy w swojej strukturze nowy dział Współpracy z Dostawcami i Jakości oraz powiększa zespół menedżerów.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Do grona ALD Automotive dołączyli: Wojciech Jackowiec i Paweł Partycki, natomiast Artur Koński i Maciej Arwaj awansowali w ramach struktury firmy.

Zmiany w ALD Automotive są elementem strategii biznesowej mającej na celu dalsze podnoszenie jakości usług oraz wzbogacanie oferty firmy. Podejmowane do tej pory działania obejmowały m.in. wdrożenie narzędzi CRM, które ułatwiły i usystematyzowały zarządzanie relacjami z klientami.  

"Działamy na rynku, który dynamicznie się zmienia, podobnie, jak oczekiwania osób odpowiedzialnych za zarządzanie firmowymi flotami samochodów. Dlatego od kilkunastu miesięcy pracujemy nad uatrakcyjnieniem naszej oferty, usprawnieniami w kontaktach z klientami oraz wprowadziliśmy zmiany w strukturze firmy - mówi Marek Małachowski, dyrektor zarządzający ALD Automotive. "Dążymy do tego, aby nasza firma była w pełni skoncentrowana na obsłudze klienta. Liczę, że osiągniemy ten cel również dzięki wzmocnieniu naszego zespołu o doświadczonych specjalistów".

Za funkcjonowanie nowego działu Współpracy z Dostawcami i Jakości odpowiada Wojciech Jackowiec. Ma on wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Wcześniej był związany z firmą BMW Polska, gdzie pełnił funkcję doradcy ds. rozwoju sieci sprzedaży.

Do zadań nowego zespołu będzie należało wdrażanie i rozwijanie strategii w zakresie zakupów, koordynacja bieżących działań spółki w tym zakresie oraz optymalizacja procesów biznesowych ALD.

Do zespołu menedżerów ALD Automotive dołączył również Paweł Partycki. Objął on stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu. Jest on odpowiedzialny za realizację celów sprzedażowych oraz tworzenie i wdrażanie planów marketingowych.

Paweł Partycki ma bogate doświadczanie w branży finansowej i motoryzacyjnej. W ostatnich latach zajmował stanowiska związane ze sprzedażą w przedsiębiorstwach działających na rynku leasingu oraz zarządzania flotą.

W ramach struktury ALD Automotive Artur Koński, pełniący do tej pory stanowisko koordynatora ds. relacji z klientem, awansował na stanowisko menedżera operacyjnego. Do jego nowych obowiązków należy m.in. wdrożenie i nadzór nad funkcjonowaniem rozwiązań w zakresie logistyki, obsługi serwisowej, ubezpieczeń i likwidacji szkód komunikacyjnych oraz administrowania przebiegiem kontraktów.

Z kolei Maciej Arwaj awansował na stanowisko menedżera ds. wynajmu krótkoterminowego i sprzedaży samochodów używanych. Jest on odpowiedzialny za zarządzanie oraz realizację planów sprzedażowych obu działów zlokalizowanych w profesjonalnym centrum sprzedaży samochodów używanych poleasingowych ALD Automotive w Ożarowie Mazowieckim.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane