/  / ALD Automotive rozszerza współpracę z globalnymi partnerami

ALD Automotive rozszerza współpracę z globalnymi partnerami

ALD|

Do strategicznego, globalnego porozumienia ALD Automotive oraz Wheels Inc. dołączyła firma FleetPartners z siedzibą w Australii.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nawiązanie współpracy z FleetPartners zapewnia lokalne wsparcie, istotne z punktu widzenia międzynarodowych klientów ALD Automotive prowadzących działalności w regionie Azji i Pacyfiku.

Po uwzględnieniu około 60 000 samochodów, jakie ma pod swoją opieką FleetPartners w Australii i Nowej Zelandii, trzech partnerów obsługuje w sumie floty o łącznej liczbie 1,3 mln pojazdów w 43 krajach, w tym w Polsce.

Nowy partner dołącza do zawartego w 2009 r. porozumienia pomiędzy ALD Automotive i działającej na rynkach Ameryki Północnej firmy Wheels Inc. Sojusz pozwolił stworzyć produkt zarządzania flotą pojazdów o największym zasięgu geograficznym.

Nowo powstały sojusz pozwoli jego członkom przedstawiać swoją ofertę jako jeden podmiot, dzięki czemu ich międzynarodowi klienci nie tylko skorzystają z dodatkowych oszczędności, większej kontroli nad kosztami oraz przejrzystości, ale również z możliwości wynikających z dogłębnej znajomości lokalnych rynków krajowych.

Nawiązanie współpracy przez ALD Automotive i Wheels Inc. z FleetPartners pozwoli międzynarodowym koncernom korzystającym z zarządzania flotą pojazdów używać jednego, kompleksowego rozwiązania we wszystkich krajach, gdzie prowadzą działalność, w tym również w Australii i Nowej Zelandii, a jednocześnie mieć pewność, że na każdym rynku mogą liczyć na wysoki standard usług oraz obsługi klienta.

Porozumienie ALD Automotive, Wheels Inc. oraz FleetPartners nie wiąże się z zakupem aktywów lub transferami akcji czy udziałów pomiędzy jego uczestnikami.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane