/  / ALD Automotive: 9 000 aut we flocie

ALD Automotive: 9 000 aut we flocie

null
null

Flota pojazdów zarządzanych i finansowanych przez ALD Automotive Polska wynosi już ponad 9 000 egzemplarzy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W pierwszym kwartale bieżącego roku firma ALD Automotive zarejestrowała na rynku polskim łącznie 950 nowych samochodów. Zgodnie z danymi Instytutu SAMAR, wynik osiągnięty w okresie styczeń-marzec plasuje ALD Automotive Polska na trzecim miejscu wśród firm CFM o największej liczbie rejestracji nowych pojazdów nad Wisłą.

Dzięki tym wynikom liczba pojazdów zarządzanych i finansowanych przez ALD Automotive Polska wynosi już ponad 9 000 egzemplarzy.

"W 2014 roku przekazaliśmy naszym klientom prawie 3 600 nowych pojazdów w ramach kontraktów typu Full Service Leasing. Wyniki pierwszego kwartału 2015 pokazują, że w bieżącym roku nie zamierzamy zwalniać tempa. Planujemy w dalszym ciągu rozwijać naszą działalność w oparciu o partnerskie relacje z klientami i najwyższą jakość serwisowania flot w autoryzowanych stacjach obsługi - podkreśla Marek Małachowski, dyrektor zarządzający ALD Automotive Polska.

"Jednocześnie wzbogacamy naszą ofertę o nowoczesne rozwiązania z zakresu telematyki i zaawansowanego raportowania oraz aplikacje mobilne. Dziękuję naszym klientom za zaufanie i jestem przekonany, że osiągniemy poziom 10 000 aut w naszej flocie jeszcze w tym roku".
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane