/  / Agata Szczech wybrana Człowiekiem Public Relations 2013

Agata Szczech wybrana Człowiekiem Public Relations 2013

Renault Polska|
null
© Renault
null

Magazyn Brief od lat honoruje osoby, które w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy szczególnie przysłużyły się rozwojowi sektora, w którym działają, ale także gospodarce, regionowi czy całemu krajowi. Agata Szczech, dyrektor komunikacji Terytorium East Renault, została wyróżniona tytułem Człowiek Public Relations Briefu 2013.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Wręczenie dyplomów odbyło się podczas uroczystej gali, połączonej z 14. urodzinami magazynu Brief.

Agata Szczech została doceniona m.in. za wieloletnią, konsekwentną i wyróżniającą się działalność nie tylko na rzecz marki Renault, ale także edukacji ekologicznej oraz rozwoju polskich miast i regionów.  

Agata Szczech związana jest z Renault Polska od 1991 roku. W 1995 roku objęła stanowisko dyrektora komunikacji na Polskę, później także na Litwę, Łotwę i Estonię. Jest też przedstawicielką Departamentu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu oraz Dyrekcji Public Affairs Renault. Od 1 lipca specjalistka została mianowana również na stanowisko dyrektora komunikacji Terytorium East.

Do tej pory Agata Szczech otrzymała wyróżnienia: tytuł Zasłużony dla Transportu RP (2001), Medal Komisji Edukacji Narodowej (2005), Srebrny Medal za zasługi dla Policji (2011) oraz nagrodę specjalną Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (2011). Jest również laureatką kilku wyróżnień koncernu Best of Communications.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane