/  / ABC stacji paliw

ABC stacji paliw

null
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W Warszawie rozpoczęły się XXII Międzynarodowe Targi „Stacja Paliw”. Zdaniem ich organizatorów, Polskiej Izby Paliw Płynnych, to najważniejsze wydarzenie dla biznesu paliwowego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
„Podczas trzydniowych targów „Stacja Paliw 2015” wszyscy, którzy związani są z sektorem paliwowym oraz osoby poszukujące informacji dotyczących kierunków jego rozwoju, będą mieli możliwość zapoznania się z nowinkami i najnowocześniejszymi rozwiązaniami stosowanymi w naszej branży. Targi gromadzą wszystkich przedstawicieli branży paliwowej operujących na polskim rynku, a także ekspertów, doradców podatkowych oraz przedstawicieli nauki”. – zapewnia Halina Pupacz, prezes PIPP.

Tegoroczna oferta wystawców obejmuje szeroki zakres usług związanych z sektorem paliwowym. Na targach obecne są m.in. firmy budujące od podstaw stacje paliw, czy dostarczające elementy wyposażenia i technologie dystrybucji paliw tradycyjnych i alternatywnych, a także firmy sektora HoReCa i FMCG oraz firmy transportowe. „Podczas targów można zobaczyć jak stacja paliw wygląda od zaplecza, poznać to co na co dzień jest niewidoczne” – podkreśla H. Pupacz.

Dla uczestników targów, organizatorzy przygotowali również cykl prelekcji, szkoleń i warsztatów pod nazwą Akademia Przedsiębiorcy. Poświęcone one są przede wszystkim zagadnieniom związanym z rozwojem branży oraz współczesnym tendencjom na rynku paliw.

Targi odbywają się w warszawskim Centrum EXPO XXI i potrwają do 15 maja.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane