/  / AAA Auto startuje w Katowicach

AAA Auto startuje w Katowicach

null
null

AAA Auto uruchomiło salon samochodów używanych w Katowicach. Trzy kolejne placówki mają być gotowe w roku 2016.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowy oddział AAA Auto w Katowicach usytuowany jest przy jednej z najruchliwszych dróg w Polsce. Obejmie 2800 m2 terenu, na którym zmieści się 145 samochodów, z możliwością późniejszego zwiększenia tego obszaru do 2 hektarów – na blisko tysiąc pojazdów.

"Na samym początku chcemy zająć się wyłącznie skupem samochodów i ich szczegółowym sprawdzeniem pod kątem prawnym oraz technicznym, aby w styczniu 2016 roku, gdy będziemy mieli już ponad 100 aut dostępnych na placu, rozpocząć sprzedaż - wyjaśnia Przemysław Vonau, dyrektor generalny AAA Auto w Polsce i członek zarządu Grupy AAA Auto. "Spodziewamy się, że w połowie przyszłego roku nasi klienci będą mogli wybierać samochody spośród 500 aut dostępnych na miejscu w salonie, ale także zdalnie w innym oddziale AAA Auto w Polsce".

Nowe inwestycje
Pierwszy działający obecnie salon AAA Auto w Polsce uruchomiono kilka miesięcy temu w Piasecznie koło Warszawy. "W Piasecznie sprzedajemy ponad 200 samochodów miesięcznie, a wiosną przyszłego roku powinniśmy osiągnąć planowany poziom 300-350 aut. Od 2016 roku chcemy uruchamiać kilka oddziałów rocznie, początkowo w największych miastach Polski. Kolejne oddziały zostaną najprawdopodobniej otwarte w Poznaniu, Wrocławiu i Bydgoszczy - zapowiada Przemysław Vonau.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane