/  / AAA Auto rozrasta się w stolicy

AAA Auto rozrasta się w stolicy

null
null

Firma AAA Auto otworzyła swój drugi oddział w Warszawie, a trzeci w Polsce. Nowa placówka skupuje wyłącznie samochody używane.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowy oddział AAA Auto znajduje się w północnej części Warszawy przy ul. Modlińskiej 176. W pierwszym etapie funkcjonowania placówki skupowanych będzie około 20 samochodów tygodniowo, które trafią do oddziałów w Piasecznie oraz w Katowicach.

"Otwieramy drugi oddział w Warszawie, żeby spełnić oczekiwania naszych klientów z północnej części aglomeracji warszawskiej i tym samym ułatwić im sprzedaż samochodów. Teraz nie będą musieli tracić cennego czasu, żeby w tym celu dojechać aż do Piaseczna - powiedział Przemysław Vonau, dyrektor generalny AAA Auto w Polsce i członek zarządu Grupy AAA Auto.

"Jednak w sytuacji, gdy będą oni zainteresowani zamianą swojego auta na samochód, który znajduje się w naszym salonie w Piasecznie, gdzie mamy ponad 500 aut na sprzedaż, dostarczymy wybrane auto do oddziału na ulicy Modlińskiej, albo wręcz zaoferujemy im transport w dogodnym terminie - dodał Przemysław Vonau.

Kolejne projekty w drodze
Nowe oddziały AAA Auto zostaną najprawdopodobniej otwarte w Poznaniu, Wrocławiu i Bydgoszczy. W każdy z nich przewidziano inwestycje rzędu około 2 mln euro.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane