/  / 80 przetargów, 250 samochodów, 40 alertów - podsumowanie miesiąca

80 przetargów, 250 samochodów, 40 alertów - podsumowanie miesiąca

null
null

Za nami pierwszy miesiąc funkcjonowania usługi "alerty przetargowe". To okazja do podsumowania. W czerwcu ogłoszonych zostało około 80 przetargów publicznych na dostawę samochodów osobowych i dostawczych, a liczba zamawianych aut przekroczyła 250 sztuk. Największym zamawiającym okazał się ZUS - 58 aut. Na "podium" znalazła się również policja - łącznie 33 samochody, z czego 29 sztuk zamówiła Komenda Główna Policji w Warszawie, a także Służba Wywiadu Wojskowego - 23 samochody.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Alert Przetargowy to bieżący komunikat o ogłoszonych nowych przetargach publicznych dotyczących dostawy samochodów, usług serwisowych lub części zamiennych. Przejrzysty formularz zawiera nie tylko podstawowe informacje o samym przetargu, m.in. kto jest zamawiającym i kiedy upływa termin składania ofert, ale także wskazuje, jakiego modelu/jakich modeli może dotyczyć przetarg. Dodatkowo, w przypadku ograniczenia możliwości zgłoszenia danego modelu do przetargu ze względu na zapisy zawarte w SIWZ, Alert zawiera informację, jakie warunki wpłynęły na to ograniczenie.

Dzięki takiej informacji w Alercie Przetargowym potencjalny oferent może szybko nawiązać kontakt z firmą/instytucją ogłaszającą przetarg, wyjaśnić przyczyny wprowadzonych ograniczeń i ewentualnie wpłynąć na ich modyfikację, znoszącą nieuzasadnione ograniczenia.

Dostęp do Alertów Przetargowych jest bezpośrednio powiązany z dostępem do pełnej bazy przetargów publicznych, zamieszczanej na stronie IBRM Samar, opracowanej przez Grupę Marketingową TAI. W bazie tej można znaleźć informacje o wszystkich przetargach ogłoszonych w kraju na podstawie Ustawy o zamówieniach publicznych.

Alerty Przetargowe mogą docierać do skrzynki mailowej subskrybentów w cenie już od 260 zł miesięcznie (cena netto w subskrypcji rocznej). Szczegóły oferty w załączonym pliku.
Pliki do pobrania
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane