/  / 7. Ogólnopolski Kongres Dealerów Samochodów

7. Ogólnopolski Kongres Dealerów Samochodów

null
null

Już 7-8 czerwca odbędzie się Kongres Dealerów Samochodów. To największa w Polsce konferencja rynku dealerskiego – impreza która stanęła już obok najlepszych europejskich wydarzeń tego typu. Kongres będzie przebiegał pod hasłem: "Ewolucja i rewolucja. W poszukiwaniu nowych koncepcji rozwoju".

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Obserwacja europejskiego i polskiego rynku dystrybucji samochodów pokazuje dziś dwa współistniejące i przeciwstawne zjawiska. Jedno to stabilność. Okazuje się bowiem, że większość futurystycznych wizji rynku motoryzacyjnego nie chce się sprawdzać. Nowe napędy nie zdominowały branży, dealerzy nadal naprawiają i serwisują samochody, a handel autami w internecie ciągle raczkuje. I trzeba się z tym pogodzić. Trzeba ewolucyjnie ulepszać to, co jest, i doskonalić koncepcje biznesowe i techniki, które już znamy.

Ale poza stabilizacją motoryzacyjnego biznesu jest i druga grupa zjawisk, którą w Polsce trzeba nazwać "rewolucyjnymi". Wszystko wskazuje bowiem na to, że postawy polskiego klienta będą coraz bardziej ewoluować i stawać się coraz bliższe postawom innych Europejczyków. Zbliżamy się do momentu, kiedy w Polsce będzie można skutecznie popularyzować i wprowadzać nowe modele własności i finansowania aut. Że nareszcie "korzystać" stanie się ważniejsze niż "mieć".

Tegoroczny Kongres odbędzie się w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi. Wydarzenie łączy w sobie merytoryczną konferencję poświęconą najważniejszym problemom rynku dealerskiego oraz wystawę prezentującą najważniejsze oferty usług – zwłaszcza w zakresie usług finansowych, ubezpieczeniowych, marketingowych, informatycznych oraz wszelkich innych niezbędnych polskim dealerom do sprawnej organizacji swojego biznesu.

Nagrody dla najlepszych
Podczas Kongresu odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników realizowanego już po raz dziewiąty w Polsce "Badania satysfakcji dealerów ze współpracy z importerami". Po raz kolejny także importerzy otrzymają oparte na wynikach tego raportu nagrody: dla najbardziej przyjaznego importera oraz dla najbardziej pożądanej przez dealerów marki.

Już po raz piąty zostaną też wręczone nagrody Polskiego Rynku Dealerskiego, honorujące najważniejsze osiągnięcia branżowe w roku 2015. A był to rok nie byle jaki. Rok, w którym polski rynek dealerski zanotował najlepszy wynik sprzedaży od 10 lat.

Szczegóły na temat 7. Ogólnopolskiego Kongresu Dealerów i możliwości uczestnictwa – PATRZ TUTAJ
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane