/  / 60 000 ciężarówek z Niepołomic

60 000 ciężarówek z Niepołomic

null
© MAN
null

Łącznie 60 tysięcy ciężarówek opuściło do dziś bramy fabryki MAN w podkrakowskich Niepołomicach. Jubileuszowy samochód to ciągnik MAN TGX.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
6 listopada z linii montażowej fabryki MAN Trucks w podkrakowskich Niepołomicach zjechała ciężarówka z numerem 60 000. Jubileuszowy egzemplarz to ciągnik siodłowy TGX 18.480 4x2 BLS EfficientLine, z partii 20 pojazdów zamówionych w tym roku przez klienta z Francji.

Zarówno kierujący fabryką w Niepołomicach Ralph Kimmich, jak i cała załoga zakładu nie kryją zadowolenia z tego wydarzenia. "Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni z faktu, że już 60-tysięczny pojazd opuszcza linię montażową. Jednocześnie, bez względu na kolejność każda ciężarówka, która od nas wyjeżdża, to produkt najwyższej jakości, efekt ogromnego zaangażowania i pracy wszystkich pracowników - powiedział Kimmich.

Otwarta 7 lat temu fabryka w Niepołomicach jest jednym z najmłodszych zakładów produkcyjnych koncernu MAN Trucks & Bus AG. Powstające tu pojazdy klasy ciężkiej TGX oraz TGS trafiają na rynki całej Europy, natomiast serie TGX WW i TGS WW również poza granice Starego Kontynentu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane