/  / 57 polskich autobusów do Norwegii

57 polskich autobusów do Norwegii

SOLARIS|
null
© Solaris
null

Solaris Bus & Coach podpisał w ostatnich dniach dwa kontrakty na dostarczenie łącznie 57 autobusów do okręgu Vestfold i Oslo (Norwegia). Zakończenie dostaw nastąpi w drugiej połowie bieżącego roku.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Przewoźnik Norgesbuss AS z Oslo zamówił 46 niskopodłogowych autobusów miejskich Urbino 12, wyposażonych w silniki Euro 6. Kontrakt o wartości 75 mln koron norweskich (około 9 mln EUR), zostanie zrealizowany jeszcze w październiku. Zgodnie z umową, Solaris utworzy także punkt serwisowy, zlokalizowany w północnej części Oslo.

Niskopodłogowe autobusy Urbino są już znane mieszkańcom norweskiej stolicy, gdzie od roku 2006 dostarczonych zostało w sumie 16 pojazdów tego typu.
 
Zamówienie na dostawę 11 autobusów Solaris Urbino 12,9 Hybrid pochodzi z kolei od nowego klienta, firmy Tide ASA. Hybrydy pojawią się na ulicach Vestfold na początku lipca.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane