/  / 30 000 powodów do radości

DEALERZY | 30 000 powodów do radości

Auto Plaza|
null
© Auto Plaza
null

W tym roku w warszawskim salonie Auto Plaza sprzedany został samochód numer 30 000. Jubileuszowe auto trafiło do floty firmy Philips Polska.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Uroczyste przekazanie auta kupionego w Auto Plaza odbyło się w siedzibie firmy, przy ulicy Popularnej 70. Odbiorcą nagrody został Marek Sasin, administrujący flotą samochodów w firmie Philips Polska Sp. z o.o., która od wielu lat jest klientem Auto Plaza.

Kluczyki do nowego Forda Mondeo wręczał Robert Grzelec, dyrektor generalny Auto Plaza, w obecności Piotra Kaczkiewicza, szefa sprzedaży flotowej.

"Jest mi niezmiernie miło, że to właśnie ja odebrałem 30-tysięczny samochód sprzedany przez salon Auto Plaza - powiedział Marek Sasin, zarządzający flotą samochodową w firmie Philips w Polsce.

"Nasze firmy współpracują ze sobą od przeszło 10 lat zarówno w zakresie zakupów, jak i obsługi serwisowej samochodów marki Ford. Ja, jako kierownik floty, jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy ze względu na profesjonalną, kompleksową i rzetelną obsługę świadczoną przez Auto Plaza. Jestem przekonany, że potrwa ona jeszcze wiele lat".  
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane