/  / 30 000 nowych Opli w jeden rok

30 000 nowych Opli w jeden rok

null
© Opel
null

To już pewne – w bieżącym roku Opel zanotuje na polskim rynku najlepszy wynik sprzedaży rocznej licząc od 2004.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Wprawdzie do końca roku kalendarzowego zostało jeszcze troszkę czasu, ale w Oplu już są powody do świętowania. Marka z logo błyskawicy może uznać mijający 2015 rok za bardzo udany. Sprzedaż Opla przekroczyła w ostatnich dniach pułap 30 000 egzemplarzy. Dzięki takiemu wynikowi już wiadomo, że do końca grudnia Opel osiągnie najwyższy wolumen sprzedaży na rynku polskim licząc od roku 2004.

"W mijającym roku ponownie osiągniemy rekordowy wynik sprzedaży. Przekraczając 30 000 sprzedanych egzemplarzy udowodniliśmy, że Opel jest czołowym graczem na polskim rynku - podkreśla Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland.

"Wchodzimy w kolejny rok ze świetnymi produktami, w tym kolejną generacją naszego największego bestsellera – nową Astrą. Cieszymy się, że ten produkowany w Polsce model spotkał się na naszym rynku z bardzo dobrym przyjęciem. Już wiosną do polskich salonów trafi wersja kombi, czyli nowa Astra Sports Tourer - dodaje Mieczkowski.

Mocny start Astry V
Według aktualnych danych nowa Astra ma na koncie już ponad 65 000 zamówień, jakie złożyli dotychczas klienci ze Starego Kontynentu. To wynik tym lepszy, że kompakt z logiem błyskawicy oficjalnie pojawił się na większości rynków europejskich dopiero w listopadzie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane