/  / 3% rynku dla Nissana

3% rynku dla Nissana

null
© Nissan
null

W marcu rejestracje nowych samochodów osobowych przypadających na markę Nissan przekroczyły w Niemczech 8 800 egzemplarzy. Taki wynik dał importerowi udział rynkowy na poziomie 3%. To najlepszy wynik Nissana w ciągu ostatnich 4 lat.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Warto jednocześnie dodać, że wynik Nissana jest także najlepszym rezultatem marcowym omawianej marki na przestrzeni ostatnich 19 lat. W porównaniu z wolumenem osiągniętym w marcu roku ubiegłego rejestracje firmy na rynku niemieckim zwiększyły się aż o 34,4%.

Ważną siłą napędową sprzedaży marki okazał się Nissan Qashqai. W marcu, czyli w pierwszym pełnym miesiącu obecności modelu Qashqai II na rynku, klienci w Niemczech zarejestrowali około 2 300 egzemplarzy.

Natomiast w całym roku obrachunkowym 2013 (kwiecień 2013-marzec 2014) rejestracje aut osobowych Nissana na rynku niemieckim przekroczyły łącznie poziom 58 500 egzemplarzy, czyli o 3,4% więcej niż w analogicznym czasie rok wcześniej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane