/  / 2300 pojazdów we flocie Getin Fleet

2300 pojazdów we flocie Getin Fleet

null
null

Zaledwie półtora roku od rozpoczęcia działalności liczba pojazdów zarządzanych przez Getin Fleet wzrosła do 2 300. Spółka podpisała również umowę z kolejnym dużym klientem – Tebodin Poland.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W ciągu ostatnich sześciu miesięcy Getin Fleet niemalże podwoił osiągnięty po pierwszym roku działalności wynik i obecnie zarządza już flotą 2 300 pojazdów. Jest to efekt przyjętej i systematycznie realizowanej strategii oraz wysoce wykwalifikowanego zespołu ekspertów. Potwierdzają to kolejne podpisywane kontrakty – w tym umowa zawarta z Tebodin Poland Sp. z o.o.

Klient powierzył Getin Fleet pełną obsługę swojej floty – od finansowania, pokrywania wszelkich kosztów serwisowych, likwidacji szkód komunikacyjnych, aż po dostarczenie pracownikom samochodów zastępczych na czas naprawy.

"Rynek CFM w Polsce jest niezwykle konkurencyjny. Mimo to, w dość krótkim czasie udało nam pozyskać wielu znaczących klientów, dla których staliśmy się zaufanym doradcą - mówi Tomasz Ślepowroński, prezes Getin Fleet. "Cieszy nas, że firma Tebodin Poland również dołączyła do tego grona. Nadal jednak dynamicznie się rozwijamy i prowadzimy rozmowy z kolejnymi potencjalnymi kontrahentami".
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane