/  / 20 000 aut sprzedanych w ramach programu Peugeot Używany Gwarantowany

20 000 aut sprzedanych w ramach programu Peugeot Używany Gwarantowany

Peugeot Polska|
null
© Peugeot
nullnull

29 sierpnia miała miejsce uroczystość wydania 20 000. samochodu sprzedanego w ramach programu Peugeot Używany Gwarantowany. Jubileuszowy wóz został sprzedany przez dział samochodów używanych salonu Peugeot Lion Motors w Piasecznie.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
29 sierpnia w salonie Lion Motors w Piasecznie miała miejsce uroczystość wydania klientowi 20-tysięcznego samochodu sprzedanego w Polsce w ramach oficjalnego programu Peugeot Używany Gwarantowany. Jubileuszowym autem okazał się Peugeot 508 SW 2.0 HDi 140 KM z roku 2012, pozyskany z rodzimego rynku.

Szczęśliwym nabywcą wspomnianego auta okazał się Paweł Sołtysiak z Warszawy, który powiedział, że czuje się zaskoczony i mile wyróżniony. Zapytany o zakup samochodu dodał, iż poszukiwał używanego i wygodnego, ale reprezentacyjnego samochodu z dużym bagażnikiem, sprawdzonego i z gwarancją od dealera.

Samochód przekazano w obecności Jacka Gieca, szefa działu samochodów używanych Peugeot Polska oraz Dariusza Wysockiego, dyrektora zarządzającego Lion Motors Piaseczno.

Kluczyki do auta wręczali Marcin Antosiewicz, doradca handlowy Lion Motors, oraz Michał Godowski, szef strefy samochodów używanych Peugeot Polska.

Uroczystość uświetnili ze strony Peugeot Polska m.in. Sophie Passard, dyrektor marki Peugeot w Polsce, oraz Tomasz Chodkiewicz jako dyrektor handlowy Peugeot Polska; ze strony salonu Lion Motors był to prezes PGA w Polsce, Stefan Theodorus Van Herpen.

Nie zabrakło także przedstawicieli partnerów programu Peugeot Używany Gwarantowany z Dekra Polska oraz z Warranty Group Polska.

Peugeot Używany Gwarantowany to ogólnoświatowy program samochodów używanych przygotowany i prowadzony przez markę Peugeot. W Polsce sieć PUG tworzy obecnie 29 dealerów spełniających restrykcyjne kryteria wymagane do prowadzenia tej działalności.

Celem omawianego programu jest nie tylko zagwarantowanie klientom wysokiej jakości samochodów używanych, ale także związanych z tym wartości jak zaufanie, pewność i „spokojna głowa”. Są one zapewnione poprzez gwarancję Peugeot z 24-godzinnym serwisem assistsance oraz certyfikatem jakości pojazdu DEKRA.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane