/  / 11 tysięcy aut we flocie ALD

11 tysięcy aut we flocie ALD

ALD Automotive Polska|

Od początku roku flota ALD Automotive Polska w usłudze wynajmu długoterminowego FSL powiększyła się o 880 pojazdów – poinformowała spółka.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Firma ALD Automotive, świadcząca usługi wynajmu długoterminowego oraz zarządzania flotami pojazdów, podsumowała wyniki działalności osiągnięte w Polsce w pierwszej połowie 2016 roku. Na koniec czerwca 2016 r. ALD Automotive Polska, w usłudze wynajmu długoterminowego posiadała 11 179 pojazdów, co oznacza wzrost o 880 sztuk w stosunku do końca poprzedniego roku. Jest to drugi największy przyrost floty FSL (Full Service Leasing) spośród wszystkich firm CFM zrzeszonych w Polskim Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP).
 
ALD Automotive rozwija się również w skali międzynarodowej. W pierwszym półroczu 2016 roku na świecie flota zarządzana przez firmę zwiększyła się z poziomu 1,2 miliona do ponad 1,3 miliona pojazdów. ALD Automotive aktualnie oferuje swoje usługi bezpośrednio w 41 krajach, a we współpracy z międzynarodowymi partnerami – w 48 krajach.

 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane