/  / "Złota Księga" na 25-lecie rynku dealerskiego

"Złota Księga" na 25-lecie rynku dealerskiego

null
© Miesięcznik DEALER
null

Miesięcznik Dealer zapowiada specjalną publikację z okazji 25-lecia rynku dealerskiego w Polsce. W "Złotej Księdze" znajdzie się ćwierć wieku historii branży, a także sylwetki najważniejszych dealerskich graczy oraz firm z ich otoczenia.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Inicjatywa miesięcznika "Dealer" wiąże się z okrągłym jubileuszem, jaki świętuje w tym roku branża dealerska. "Przez dwie i pół dekady dealerzy i ich biznesowi partnerzy zbudowali w Polsce nowoczesny, świetnie zorganizowany rynek samochodowy. To, co udało się nam zbudować od 1990 roku, zawdzięczamy przede wszystkim sobie: własnej pracy, zaangażowaniu swego czasu i potężnych środków finansowych. Nie zawsze było łatwo, ale finalny bilans 25 lat to dla naszej branży ewidentny sukces. Jesteśmy przekonani, że warto go spuentować w Złotej Księdze polskiego rynku dealerskiego - mówi Marek Konieczny, wydawca "Dealera".

Jak tłumaczy Marek Konieczny, polski dorobek zasługuje na ukoronowanie tym bardziej, że nierzadko branża rozwijała się nie "dzięki", ale "wbrew" obowiązującej legislacji, otwieraniu granic dla "złomu" z zachodniej Europy czy kwitnącej czarnej strefie.

Licząca około 200 stron książka ma przypomnieć czytelnikowi najważniejsze dealerskie wydarzenia minionego 25-lecia. Część historyczną wzbogacą niepublikowane wcześniej wspomnienia twórców motorynku nad Wisłą oraz unikalne zdjęcia – w tym również z prywatnych zbiorów dealerów. Druga, obszerniejsza część publikacji będzie albumem sylwetek firm dealerskich, które przyczyniły się do rozwoju branży, zbudowały w niej własną tożsamość, wreszcie – osiągnęły ponadprzeciętną pozycję. Firm – i osób – które już zapisały się w annałach polskiego dealerstwa, ale których ambicje nie są ciągle zaspokojone ani wyczerpane.

Książka zostanie wydana w twardej oprawie, na "albumowym", kredowym papierze.

WIĘCEJ INFORMACJI:
Złota Księga 25-lecia rynku dealerskiego
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane