/  / "Kowalski" najchętniej kupuje Opla

"Kowalski" najchętniej kupuje Opla

Opel|
null
© Opel
null

W lipcu Opel został liderem sprzedaży do klientów indywidualnych na polskim rynku w segmencie samochodów osobowych z wynikiem 978 sztuk i ponad 10-procentowym udziałem rynkowym.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Modele Opla, kupowane przez klientów indywidualnych, zdominowały w lipcu najbardziej popularne segmenty rynku. I tak miejska Corsa ze sprzedażą 300 sztuk oraz kompaktowa Astra z 285 egzemplarzami zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach. Liderami swoich segmentów zostały także miejski SUV Mokka (152 sztuki) oraz rodzinny minivan Meriva (134 sztuki).

Dużą popularnością klientów nad Wisłą cieszą się modele z fabryczną instalacją LPG. Pod tym względem Opel jest liderem rynku ze sprzedażą 857 sztuk, licząc łącznie od stycznia do lipca. Ponad 16% klientów, którzy zamówili Opla w lipcu, wybrało wersję z LPG. Wśród tych wersji największym powodzeniem cieszyły się modele Corsa (190 sztuk) oraz Astra (114 sztuk).

"Od kwietnia wprowadziliśmy w Polsce bardzo atrakcyjne warunki zakupu fabrycznej instalacji LPG do naszych najbardziej popularnych modeli. Ta propozycja spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów, którzy w ciągu czterech miesięcy zakupili ponad 660 samochodów z LPG - komentuje Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane