/  / "Ciężarowy" dealer roku Mercedesa

"Ciężarowy" dealer roku Mercedesa

MBPL|
null
© Mercedes-Benz
null

W segmencie pojazdów ciężarowych marki Mercedes-Benz liderem w polskiej sieci dealerskiej pozostaje od kilku lat firma Auto Partner J. A. Garcarek z Ociąża koło Kalisza.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jakość obsługi dealerskiej i serwisowej to jeden z kluczowych elementów efektywności i poczucia bezpieczeństwa zarówno dla każdej firmy, jak i kierowcy w trasie. Dlatego dealerzy Mercedes-Benz Polska są oceniani co pół roku, a co roku najlepszy otrzymuje tytuł Dealera Roku w danej kategorii.

Ocena jakości firm dealerskich odbywa się dla każdego z segmentów pojazdów osobno, a dodatkową kategorią jest serwis. W każdej z nich punktowane są cztery obszary:
- realizacja celów/zdolność do generowania wzrostu biznesu
- wyniki finansowe dealera
- satysfakcja klienta we współpracy z dealerem
- dedykacja/zaangażowanie dealera

Każdemu z obszarów przyporządkowuję się taka samą wagę 25%. Oceny dokonuje dział zarządzania siecią dealerską. Dealer, który w wybranej kategorii uzyska największa liczbę punktów, otrzymuje okolicznościową statuetkę i tytuł dealera roku w danym obszarze, na dany rok.

W kategorii samochodów ciężarowych firma Auto Partner Jan i Andrzej Garcarek zajmuje od wielu lat czołowe pozycje.

"Cieszymy się po raz kolejny z tytułu Dealera Roku samochodów ciężarowych i dostawczych. Daje nam to dalszą mobilizację do działania i satysfakcję z tego, że wciąż idziemy w dobrym kierunku, co dostrzegają nasi klienci, jak i centrala Mercedes-Benz, która nie przechodzi obok naszego zaangażowania obojętnie - mówi Andrzej Garcarek, współwłaściciel firmy.

"Chcemy podziękować całej załodze, bo to nie tylko sukces nasz jako szefów, ale całego grona pracowników, które wkłada w to swoją ciężką pracę".

Auto Partner wyróżnił się we wszystkich kategoriach. Dealer może się pochwalić bardzo dużym wzrostem sprzedaży, ponadprzeciętną rentownością i najwyższymi notami za dedykację i współpracę z Mercedes-Benz Polska, a także wysoką jakością w dziedzinie obsługi klienta.

Przejawem tego zaangażowania jest np. inwestycja w salon sprzedaży i serwis pojazdów ciężarowych w Ociążu, który stanowi przykład dobrej organizacji i funkcjonalności.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane