/  /  /  / Dobry Produkt 2011 dla nowego Korando
Ssangyong

Ssangyong

Zmień
SsangYong Motor Company jest trzecim największym producentem samochodowym w Korei Południowej. Powstał w 1954 roku jako Hadonghwan Motor Company. Początkowo zajmował się budową pojazdów użytkowych, takich jak ciężarówki, autobusy, betoniarki i wozy strażackie. W 1977 roku zmienił nazwę na Dong-A Motor, od 1988 roku - po przejęciu przez Ssangyong Business Group - występuje pod obecną nazwą.
Dowiedz się więcej o marce
 

Dobry Produkt 2011 dla nowego Korando

SsangYong Motors Polska|
null
© SsangYong
null

Nowy SsangYong Korando zdobył tytuł „Dobry Produkt 2011” w ogólnopolskim badaniu postaw i preferencji konsumenckich, zrealizowanym przez redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Nowy miejski SUV z napędem 4x4 został wyróżniony w kategorii Odkrycie Roku 2011, dołączając tym samym do grona produktów uznanych przez konsumentów za godne zaufania i najlepsze w danej klasie.

Jest to kolejne wyróżnienie przyznane marce SsangYong w ostatnim czasie: pod koniec ubiegłego roku nowe Korando zostało nominowane do nagrody Car of The Year 2012.

Korando oferowane jest w aktualnej promocji w cenie 41 500 zł w kredycie 50/50 z oprocentowaniem 0%, a w najbliższym czasie do obecnej jednostki 2.0 Diesla o mocy 175 KM, dołączy silnik benzynowy 2.0 o mocy 150 KM.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama