/  /  /  /  / Nadchodzi nowy Ssangyong Rodius
Ssangyong Korando

Ssangyong Korando

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Cena69 990 zł - 128 990 zł (aktualizacja: 2017-05-01)
Emisja CO2147 g/km - 198 g/km
Żużycie paliwa5,3 L/100km - 8,5 L/100km
 

Nadchodzi nowy Ssangyong Rodius

SsangYong|
null
© SsangYong
nullnull

SsangYong Motor Company ujawnia pierwsze oficjalne zdjęcia prototypu Rodiusa nowej generacji. Samochód ujrzał światło dzienne w formie modelu nazwanego A150 i jest gotowy do produkcji po dwóch latach intensywnych prac.

Rodius został zaprojektowany tak, aby zaoferować optymalny komfort jazdy, zarówno na drogach poza miastem, jak i na drogach o największym natężeniu ruchu. W przeciwieństwie do innych multivanów, Rodius oferuje m.in. 7 pojedynczych miejsc siedzących dla dorosłych pasażerów oraz dużą przestrzeń bagażową. Zgodnie z kierunkiem zmian marki, wyposażenie auta zostało wzbogacone, czyniąc z Rodiusa samochód rodzinny przeznaczony na długie trasy.

Van wyposażono w silnik eXDi Active Diesel common rail 2,0 litra o mocy 155 KM, dzięki czemu nie tylko poprawił swoje osiągi, ale gwarantuje również niższe zużycie paliwa i sprawne działanie we wszystkich okolicznościach. Maksymalny moment obrotowy 360 Nm jest utrzymywany pomiędzy 1500 obr/min a 2800 obr/min, czyli w najczęściej występujących warunkach eksploatacji, natomiast wartość 190 Nm jest osiągana już przy bardzo niskich obrotach silnika i zapewnia możliwość dynamicznej jazdy.

Nowy Rodius pojawi się w europejskich salonach w czerwcu. Informacje dotyczące cen i wyposażenia ukażą się w kolejnych tygodniach.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Ssangyong Korando