/  /  /  / Światowa premiera modelu SsangYong Rexton po liftingu
Ssangyong

Ssangyong

Zmień
SsangYong Motor Company jest trzecim największym producentem samochodowym w Korei Południowej. Powstał w 1954 roku jako Hadonghwan Motor Company. Początkowo zajmował się budową pojazdów użytkowych, takich jak ciężarówki, autobusy, betoniarki i wozy strażackie. W 1977 roku zmienił nazwę na Dong-A Motor, od 1988 roku - po przejęciu przez Ssangyong Business Group - występuje pod obecną nazwą.
Dowiedz się więcej o marce
 

Światowa premiera modelu SsangYong Rexton po liftingu

SsangYong|
null
© SsangYong
nullnull

Na kilka dni przed oficjalną premierą nowego Rextona po liftingu, która odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych w koreańskim mieście Busan, SsangYong Motor opublikował zdjęcia swojego nowego modelu. Liftingowi poddano przednią i tylną część nadwozia oraz wnętrze.

Nowy Rexton to przedstawiciel segmentu SUV-ów, których konstrukcja nośna opiera się na ramie, co bezpośrednio przekłada się na komfort jazdy po drogach miejskich oraz umożliwia przejazd przez trudny teren.

Ujawnione przez SsangYong zdjęcia nie pokazują auta w pełnej okazałości, ale dostrzec można nowe przednie reflektory w technologii LED, nowy grill i zupełnie nowy zderzak nawiązujący do stylistyki nowego Korando i Actyon Sports. Z tyłu zauważyć można zintegrowane lampy w technologii LED oraz charakterystyczną linię tylnej klapy.

Liftingowi zostało poddane również wnętrze Rextona, które zobaczymy dopiero pod koniec maja, kiedy to będzie miała miejsce oficjalna premiera tego modelu.

W Polsce nowy Rexton dostępny będzie we wrześniu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama