/  /  /  /  / Urodzinowy smart fortwo Brabus
Smart fortwo

Smart fortwo

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa MiniSportowo Rekreacyjne / Klasa Mini
Emisja CO2--
Żużycie paliwa--
 

Urodzinowy smart fortwo Brabus

smart|
null
© smart
nullnullnullnull

Mija 10 lat, odkąd na drogi wyjechał pierwszy smart przygotowany w duecie z Brabusem. W tym czasie kolejne wcielenia modelu znalazły już ponad 50 000 nabywców.

Z okazji okrągłych urodzin niemiecki tuner przygotował unikalną, limitowaną do zaledwie 100 sztuk serię smarta fortwo Brabus "10th anniversary", dostępną w wersjach coupe i cabrio.

Aby uczcić dziesięciolecie współpracy, smart-Brabus przygotował wyjątkową niespodziankę. Limitowana do 100 sztuk edycja "10th anniversary" ma niezmiennie wybuchowy temperament. Co więcej, towarzyszą jej ekskluzywne elementy wyposażenia i stylizacji: szkielet Tridion, panele nadwozia, ospojlerowanie i lusterka w kolorze ciekłego srebra, grafitowe wkłady przednich lamp, czerwone emblematy Brabus oraz alufelgi Brabus Monoblock VII w kolorze matowej czerni.

W kabinie wzrok przykuwa czarna, ręcznie przeszywana skórzana tapicerka kontrastująca z czerwonymi dodatkami, sportowa kierownica Brabus oraz przycisk startera zintegrowany z dźwignią zmiany biegów. Dyskretnym zwieńczeniem edycji "10th anniversary" jest tabliczka z numerem seryjnym egzemplarza.

Urodzinowy model bazuje na produkcyjnej wersji smarta fortwo Brabus z turbodoładowanym silnikiem o mocy 102 KM i maksymalnym momencie obrotowym 147 Nm. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje 8,9 sek, a prędkość maksymalna wynosi 155 km/h.

Sportowe wrażenia z jazdy zapewnia zmodyfikowana przez specjalistów Brabusa skrzynia biegów, specjalny układ wydechowy, zawieszenie obniżone o 10 mm oraz pakiet ospojlerowania.

Maluch dla wymagających
Dzisiaj oferta smart-Brabus obejmuje dwa modele: sportowy smart Brabus oraz smart Brabus Xclusive, łączący dynamizm z wysokiej jakości wyposażeniem.

W ciągu 10 lat smart fortwo Brabus znalazł ponad 50 000 nabywców. Sukcesem okazał się również wprowadzony dwa lata temu program indywidualizacji nadwozia i wnętrza smart Brabus tailor made. Tylko w tym roku skorzystało z niego ponad 1 000 klientów.

Niemal nieograniczona paleta barw nadwozia, 30 odcieni bazowych i ekskluzywne rodzaje skórzanej tapicerki, 6 kolorów dachu cabrio oraz szeroka gama akcesoriów smart-Brabus pozwalają na stworzenie niepowtarzalnej kompozycji przy zachowaniu gwarancji producenta.

Dla przykładu, nadwozie w specjalnym, wybranym przez klienta kolorze oraz ekskluzywne, skórzane wykończenie wnętrza kosztuje w Niemczech od 2 999 EUR. Oferta dostępna jest dziś w całej Europie, a jeszcze w tym roku trafi do Chin i USA.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Smart fortwo