/  /  /  /  / EUROPA | Skoda Yeti ulubionym samochodem Brytyjczyków
Skoda Yeti

Skoda Yeti

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

EUROPA | Skoda Yeti ulubionym samochodem Brytyjczyków

Skoda|
null
© Skoda
null

Według ostatnich badań satysfakcji klientów wśród dziesięciu ulubionych samochodów dla kierowców z Wielkiej Brytanii aż trzy pochodzą od czeskiego producenta z Mlada Boleslav.

Ankieta Driver Power, przeprowadzana cyklicznie przez popularny brytyjski tygodnik motoryzacyjny Auto Express, ma za zadanie badać poziom zadowolenia kierowców z posiadanych samochodów. Wśród dziesiątek tysięcy ankietowanych ostatniej edycji tego plebiscytu najlepiej wypadła Skoda Yeti, która osiągnęła bliski ideałowi wynik 92,65% satysfakcji z posiadania.

Pozostałe modele Skody także udowodniły swoją klasę: Superb uplasował się na drugim miejscu, Octavia natomiast zajęła szóstą lokatę.

Ten niekwestionowany sukces nie zaskoczył redaktora naczelnego pisma Auto Express, Steve’a Fowlera, który powiedział: "Zawsze lubiliśmy Yeti, dobrze więc widzieć, jak wielu właścicieli się z nami zgadza".

Pierwszy SUV Skody zawdzięcza zwycięstwo bliskim ideału notom za praktyczność, wyposażenie i łatwość, z jaką można osiągać nim wielką przyjemność z jazdy.

Ten wynik to kolejny dowód na to, jak wysoko ceniona jest Skoda na tym wymagającym i bardzo konkurencyjnym rynku europejskim. Czeski producent przeszedł długą drogę od czasu swojego debiutu w rozwiniętych krajach zachodniej Europy, ale gdy szkodliwe stereotypy przestały pokutować, jego modele zaczęły zdobywać serca coraz szerszej grupy wymagających klientów.

Najczęściej rejestrowane samochody w Polsce TOP50

Powyższy wynik w pełni oddaje unikalną w skali całego przemysłu motoryzacyjnego skuteczność, z jaką ta czeska marka wprowadza swoją strategię łączenia najważniejszych zalet samochodów z atrakcyjną ceną.

Wysiłki te są regularnie doceniane na całym świecie. W ostatnim czasie Skoda odniosła sukcesy m.in. w prestiżowym badaniu satysfakcji wśród kierowców J.D. Power czy też w polskich plebiscytach Fleet Awards i Fleet Derby, gdzie czeska marka nie dała szans konkurencji.

Oferta produktowa Skody idealnie trafia w potrzeby klientów w Polsce, gdzie marka jest liderem zestawienia sprzedaży nowych samochodów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama