/  /  /  / Skoda Rapid wyprzedaż rocznika 2012
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Skoda Rapid wyprzedaż rocznika 2012

null
© Skoda
null

W ramach wyprzedaży modelu Skoda Rapid rocznik 2012 potencjalny klient może liczyć na upust w wysokości do 12 600 zł. Rapid to najnowszy model czeskiej marki na rynku. W najbliższym czasie pojawi się też nowa Octavia.

Teraz przy zakupie Skody Rapid klient może otrzymać upust w wysokości 12 600 zł, na który składa się upust gotówkowy 11 010 zł oraz upust o wartości promocyjnego pakietu ubezpieczeń OC/AC/NNW/Assistance/ZK TUiR Allianz Polska w ofercie Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy w wysokości 1 590 zł.

Na klientów czeka też promocyjna oferta na pakiet Komfort, który dostępny jest teraz za 4 000 złotych (wcześniej 5 700 złotych). Pakiet, który obejmuje klimatyzację Climatic oraz radio Blues 1Din CD/MP3, dotyczy wszystkich jednostek silnikowych w wersji wyposażenia Active.

Oferta na pakiet Komfort jest limitowana i obowiązuje do odwołania.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama