/  /  /  / Skoda Kredyt z ubezpieczeniem od utraty pracy gratis
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Skoda Kredyt z ubezpieczeniem od utraty pracy gratis

Volkswagen Bank Polska|
null
© Skoda
null

Klienci, którzy planują zakup nowej Skody i sfinansują ją w ramach Skoda Kredyt Niskich Rat lub Skoda Kredyt 3,99%, otrzymają ubezpieczenie od utraty pracy gratis. Oferta stanowi uzupełnienie ubezpieczenia Life i gwarantuje bezpieczeństwo właściciela oraz jego najbliższych w sytuacji utraty pracy.

Niepewna sytuacja na rynku pracy jest częstą przyczyną obawy przed zobowiązaniami finansowymi. Utrata pracy, wypadki losowe czy choroba całkowicie wstrzymują płynność finansową, bez której każde zobowiązanie finansowe urasta do rangi poważnego problemu.

Naprzeciw potrzebom klientów wychodzi Skoda Finance z ubezpieczeniem od utraty pracy. W ramach obligatoryjnego ubezpieczenia Life właściciel otrzymuje za darmo rozwiązanie o wartości kilkuset złotych.

Ubezpieczenie od utraty pracy otrzymują klienci, którzy sfinansowali zakup samochodu marki w ramach Skoda Kredyt Niskich Rat oraz Skoda Kredyt 3,99%.

"Wiedząc, jak ważną kwestią jest poczucie bezpieczeństwa finansowego naszych klientów, zdecydowaliśmy o wprowadzeniu ubezpieczenia od utraty pracy do oferty Skoda Finance. Obawa przed zachwianiem domowego budżetu na skutek nagłej zmiany sytuacji zawodowej sprawia, że wielu klientów wstrzymuje się z decyzją o zakupie nowego samochodu - mówi Michał Dyc, dyrektor departamentu sprzedaży i współpracy z dealerami w Volkswagen Bank Polska.

"Rozwiązanie, które proponujemy klientom marki Skoda, pozwala zabezpieczyć im spłatę kredytu, gwarantując spokój i bezpieczeństwo zarówno właścicielowi auta, jak i jego najbliższym. W ramach ubezpieczenia od utraty pracy kredytobiorca może otrzymać do 6 rat kapitałowo-odsetkowych, o wysokości do 3 000 zł każda. Dodatkowo, inaczej niż w przypadku analogicznych produktów dostępnych na rynku ubezpieczenie od utraty pracy w ofercie Skoda Finance dostępne jest także dla przedsiębiorców".

Bezpieczna przyszłość klientów Skoda Finance
Z ubezpieczenia od utraty pracy mogą skorzystać osoby zatrudnione na podstawie: umowy o pracę (na czas określony i nieokreślony), kontraktu menadżerskiego, stosunku służbowego i umowy zlecenia. Oferta jest także dostępna dla osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą.

Ubezpieczenie obejmuje takie przypadki jak:
- utraty pracy,
- poważna choroba,
- niezdolność do pracy w wyniku wypadku lub innych zdarzeń losowych,
- zamknięcie działalności gospodarczej.

W razie wystąpienia jednego z powyższych przypadków właściciel Skody może otrzymać do 6 rat kapitałowo-odsetkowych, w sumie nie więcej niż 18 000 zł (maksymalna wysokość raty wynosi 3 000 zł).

W tym czasie ubezpieczony może szukać pracy bez obaw o zaciągnięty kredyt i bezpieczeństwo finansowe.
   
Warunkiem wypłaty ubezpieczenia jest utrata pracy wskutek rozwiązania umowy przez pracodawcę oraz uzyskanie prawa do zasiłku dla bezrobotnych.

W przypadku przedsiębiorców warunkiem jest wyrejestrowanie działalności gospodarczej z przyczyn ekonomicznych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Skoda

Reklama