/  /  /  / Skoda Fabia wyprzedaż rocznika 2012
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Skoda Fabia wyprzedaż rocznika 2012

null
© Skoda
null

W ramach wyprzedaży modelu Skoda Fabia rocznik 2012 potencjalny klient może liczyć na upust w wysokości nawet do 8150 zł. Fabia to drugi w kolejności najpopularniejszy model Skody na polskim rynku po Octavii.

Teraz przy zakupie Skody Fabii hatchback klient może otrzymać upust w wysokości do 8 150 złotych, który obowiązuje w przypadku wersji z silnikiem 1.4 16V/63kW. Przy zakupie Fabii z silnikiem 1.2/51kW lub 1.2/44kW upust wynosi 7 850 złotych. Dla pozostałych wersji silnikowych rabat wynosi 6 500 złotych.

Dzięki najnowszej promocji Skoda Fabia kosztuje z rabatem od 27 300 złotych (PATRZ TUTAJ).

Na klientów czeka też m.in. promocyjna oferta na pakiet Winter, który dostępny jest dla wersji Active i Ambition teraz za 1 200 złotych (wcześniej 2 600 złotych). Pakiet obejmuje systemy ESP z ABS, MSR, ASR, EDS i HBA, a także podgrzewane fotele przednie oraz podgrzewane dysze spryskiwaczy szyby przedniej.

Z kolei pakiet Mixx, dostępny dla wersji Ambition, zamiast 2 850 złotych kosztuje teraz 1 500 złotych. Obejmuje on takie elementy wyposażenia jak reflektory projekcyjne, czujnik parkowania tyłem oraz obręcze kół ze stopów lekkich Line 15".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Skoda

Reklama