/  /  /  / Pod Warszawą powstaje nowy salon Skody
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Pod Warszawą powstaje nowy salon Skody

PGA|
null
© PGA
null

W połowie listopada grupa PGA Polska rozpoczęła budowę swojego pierwszego salonu Skody w Polsce. Bohemia Motors będzie mieścić się w Jankach przy Al. Krakowskiej 5, w sąsiedztwie istniejącego już salonu Bawaria Motors.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Planowane zakończenie robót to maj 2013, jednak wiele zależeć będzie od warunków pogodowych.

Generalnym wykonawcą jest PBO Anioła SA, która zrealizowała już dla PGA salon MB Motors w Poznaniu, salon Lion Motors w Katowicach oraz przeprowadzała remont generalny MB Motors w Piasecznie.

Rozpoczął się już proces rekrutacji tak, aby nowa kadra mogła dołączyć do grupy już na początku roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama