/  /  /  / Nowa Octavia Combi już od 715 zł miesięcznie
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowa Octavia Combi już od 715 zł miesięcznie

Volkswagen Bank Polska|
null
© Skoda
null

Na początku czerwca do salonów Skody trafił najnowszy model Octavia w wersji Combi. Samochód dostępny jest już od 715 zł brutto miesięcznie w nowym rozwiązaniu finansowym Skoda Kredyt Niskich Rat.

W porównaniu z wersją liftback Octavia Combi charakteryzuje się bagażnikiem o jeszcze większej pojemności: 610 litrów. Po złożeniu oparć tylnych siedzeń wartość ta powiększa się do 1740 litrów. Przestrzeń bagażowa jest nie tylko obszerna, ale też wyjątkowo funkcjonalna dzięki przemyślanym rozwiązaniom takim jak uchwyty czy haczyki.

Skoda Kredyt Niskich Rat jest innowacyjnym rozwiązaniem finansowym, które pozwala klientowi na korzystanie z nowego auta przez 3 lub 4 lata, a następnie jego komfortową wymianę na nowe. Cechą charakterystyczną produktu jest bardzo niska miesięczna rata w porównaniu z kredytem klasycznym.

Nowy kredyt umożliwia kalkulację raty na poziomie 715 zł miesięcznie za nową Octavię. Produkt Skoda Finance zapewnia także komfort przy podejmowaniu decyzji.

Dopiero przed zakończeniem umowy klient decyduje, czy chce zatrzymać, czy woli oddać samochód. Skoda Kredyt Niskich Rat oferuje trzy opcje zakończenia umowy:
- zwrot pojazdu z możliwością podpisania kolejnej umowy kredytowej i wymiany auta na nowe
- spłatę w ratach
- spłatę jednorazową

W przypadku gdy użytkownik będzie chciał zwrócić samochód, Volkswagen Bank Polska gwarantuje jego odkup. Dzięki temu klient nie musi się martwić o sprzedaż auta na rynku wtórnym.

Skoda Kredyt Niskich Rat jest także dostępny bez konieczności angażowania kapitału własnego na zakup samochodu: wkład własny już od 0%.

Klienci salonów Skody zainteresowani ofertą mogą wybrać dogodny okres kredytowania (36 lub 48 miesięcy), wysokość wkładu własnego (od 0% do 30%) oraz limit rocznego przebiegu (20 lub 30 tys. km rocznie). Oprocentowanie nominalne wynosi 3,99%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Skoda

Reklama