/  /  /  / Klimatyzacja do Skody Fabii kosztuje teraz 49 złotych
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Klimatyzacja do Skody Fabii kosztuje teraz 49 złotych

null
© Skoda
null

W ramach najnowszej oferty Skoda Fabia rok produkcji 2012 dostępna jest z klimatyzacją manualną Climatic, która zamiast 3 600 złotych kosztuje teraz tylko 49 złotych.

Powyższa oferta dotyczy Fabii w wersji wyposażeniowej Active oraz Family.

Klientów zainteresowanych zakupem Fabii zaciekawić też mogą warunki promocji na pakiet Optimum (dotyczy wersji Ambition), który zamiast regularnej ceny 4 050 zł kosztuje teraz tylko 49 zł i obejmuje takie elementy jak:
- klimatyzacja manualna Climatic
- radio Swing z CD, MP3 oraz wejście Aux-In
- zdalne sterowanie zamka centralnego

Skoda oferuje dodatkowe wyposażenie w specjalnej cenie

Oferta promocyjna dotyczy aut zamówionych w autoryzowanych salonach Skoda od 9 listopada i wydanych do końca bieżącego roku kalendarzowego.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama