/  /  /  / CENY | Skoda Rapid Spaceback już z polskimi cenami!
Skoda

Skoda

Zmień
Początki czeskiej marki to rok 1895, kiedy mechanik Vaclav Laurin, wraz z księgowym Vaclavem Klementem uruchomili produkcję rowerów, co jest dość powszechnym początkiem dla najstarszych współcześnie europejskich marek samochodowych. Jako, iż produkcja rowerów "Slavia" kwitła, panowie postanowili rozszerzyć zakres działalności o produkcję motocykli, co również okazało się dobrym pomysłem. Na początku XX wieku Laurin i Klement postanowili wkroczyć na nowy, dopiero rozwijający się rynek samochodowy, stając się tym samym jednym z czterech najstarszych na świecie producentów samochodów.
Dowiedz się więcej o marce
 

CENY | Skoda Rapid Spaceback już z polskimi cenami!

VGP|
null
© Skoda
null

Zaledwie dwa dni po premierze we Frankfurcie dostępny jest polski cennik modelu Skoda Rapid Spaceback. Po uwzględnieniu aktualnej oferty promocyjnej samochód dostępny jest już od 43 800 zł.

Wybierając wersję Rapid Spaceback, klienci Skody otrzymują auto z wyjątkowo przestronnym wnętrzem i jednym z najpojemniejszych w tej klasie bagażników (pojemność od 415 litrów). Zamawiając auto można wybrać jeden spośród czterech silników benzynowych i dwóch wysokoprężnych, w tym nowej jednostki 1.6 TDI o mocy 90 KM.

W każdej z trzech oferowanych wersji wyposażeniowych (Active, Ambition oraz Elegance) dostępne są ponadto atrakcyjne pakiety promocyjne wyposażenia Komfort.


W modelu Rapid Spaceback pojawiają się także nowe opcje, które podkreślają dynamiczny i młodzieńczy charakter modelu. Na uwagę zasługuje przede wszystkim efektowny dach panoramiczny oraz pakiety stylistyczne zawierające m.in. takie elementy jak przedłużona szyba pokrywy bagażnika, przyciemnione tylne światła czy czarne lusterka zewnętrzne i spojler.

Cennik Skoda Rapid

Choć Rapid w wersji sedan zadebiutował na polskim rynku zaledwie kilkanaście miesięcy temu, już można określić go mianem jednego z ulubionych samochodów na polskim rynku - podkreśla generalny importer Skoda Auto.

Duże rozmiary i reprezentacyjny wygląd tej limuzyny sprawiły, że tylko w tym roku zarejestrowano już blisko 2 400 egzemplarzy. Teraz dołącza do niej bardziej młodzieńczy, zwinny i dynamiczny odpowiednik. Omawiana wersja Spaceback dostępna będzie w polskich salonach już od listopada.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama