/  /  /  /  / Dwie nagrody flotowe dla Skody Superb
Skoda Superb

Skoda Superb II

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Dwie nagrody flotowe dla Skody Superb

Skoda Auto Polska|
null
© Skoda Auto Polska
nullnullnull

Aż dwie nagrody flotowe trafiły ostatnio do Skody Superb w Polsce. Pierwszą z nich jest wyróżnienie w plebiscycie Fleet Derby w kategorii najlepszy samochód flotowy w segmencie D. Drugie zwycięstwo to statuetka Samochód Flotowy Roku 2012 (segment D premium) w plebiscycie Fleet Awards Polska 2012.

Plebiscyt Fleet Derby jest testem wiodących marek, najlepszych producentów, koncernów i największych graczy rynku flotowego. W konkursie nagradzane są najlepsze produkty, usługi flotowe i marki samochodowe w poszczególnych kategoriach.

Organizatorem imprezy jest wydawca magazynu Fleet, firma Fleet Meetings. W tym roku do testu samochodowego Fleet Derby zgłoszono ponad 100 samochodów.

Oto laureaci Fleet Derby 2012

W plebiscycie Fleet Awards Polska, organizowanym przez Fleet Management Institute (FMI), magazyn Flota i Auto firmowe, oddano ponad 30 000 głosów. Jury składało się ze 150 fleet managerów.

Łącznie, aby wyłonić najlepsze samochody na rynku flotowym w Polsce, podczas Wielkiego Testu Flotowego pokonano 4000 km.
   
Tomasz Porawski, dyrektor działu handlowego Skoda Auto Polska, powiedział: „Niezwykle cieszymy się, że nasz flagowy model niezmiennie cieszy się uznaniem rynku flotowego w Polsce, a wypracowane zaufanie do marki Skoda procentuje. Nagrody potwierdzają, że oferowana przez Superba funkcjonalność w połączeniu z prestiżem, w pełni spełniają oczekiwania naszych klientów flotowych. Fakt, że samochód wyróżniono w dwóch niezależnych plebiscytach tylko to podkreśla".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Skoda Superb