/  /  /  /  / Nowa oferta promocyjna Skoda Finance
Skoda Roomster

Skoda Roomster

Zmień
Segment
Emisja CO2
Żużycie paliwa
 

Nowa oferta promocyjna Skoda Finance

Volkswagen Bank Polska|
null
© Skoda
null

Od lipca Skoda Finance, jako marka finansowa dla klientów zainteresowanych kupnem samochodu marki Skoda, posiada w ofercie nowe promocyjne produkty finansowe.

Są to następujące produkty:
• nowy Skoda Kredyt 5x20%, 4x25%, 3x33%
• Skoda Kredyt 4,99%
• Skoda Kredyt 50/50
• Skoda Leasing 108%

Po raz pierwszy klienci salonów Skody będą mogli skorzystać z kredytu średniookresowego 5x20% z niskim oprocentowaniem nominalnym 3,99% i przy prowizji bankowej 5%. Skoda Kredyt 5x20% jest przeznaczony dla osób, które kupując samochód mają możliwość zapłacić 20% jego wartości, a pozostałą część kredytu spłacić w czterech ratach rocznych z malejącymi odsetkami.

Każda roczna rata oprócz spłaty wartości samochodu (20% rocznie) zawiera część: prowizji bankowej, składek ubezpieczenia i odsetek.

Klienci do wyboru mają także kredyt z opcją spłaty 4x25% (przy wkładzie własnym 25% wartości auta i trzech ratach rocznych) oraz 3x33% (przy wkładzie własnym 33% wartości auta i dwóch ratach rocznych).

Zaletą Skoda Kredyt 5x20%, 4x25%, 3x33% jest umożliwienie klientom dopasowania planu spłat do własnych możliwości. Według ich decyzji spłata kredytu zostaje podzielona na raty roczne w okresie 2, 3 lub 4 lat.

Klienci, którzy chcą sfinansować zakup samochodu za pomocą kredytu bez konieczności ponoszenia wkładu własnego, mogą skorzystać ze Skoda Kredyt 4,99%. Co ważne, kwotę kredytu mogą spłacać w dogodnym dla siebie okresie kredytowania (od roku aż do 7 lat) przy niezmienionym poziomie oprocentowania 4,99%.

W ofercie promocyjnej jest dostępny również dobrze znany Skoda Kredyt 50/50. Klienci, którzy są gotowi pokryć znaczną część ceny samochodu, mogą sfinansować auto płacąc w salonie 50% jego wartości, a drugą połowę bez odsetek uregulować po roku, lokując przez ten czas wolne środki np. na lokacie albo rozkładając płatność na dogodne raty.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą nadal mogą skorzystać z oferty Skoda Leasing 108%. Całkowity koszt finansowania został utrzymany na niezmienionym poziomie 108% dla 36-miesięcznego okresu leasingu, przy opłacie wstępnej w wysokości 20% i wartości wykupu 1%.

Skoda Leasing oferuje również możliwość wyboru innego okresu leasingu (od 24 do 60 miesięcy), wysokości opłaty wstępnej (od 10% do 45%) oraz wartości wykupu (od 1% do 25%).

"Dopasowując ofertę Skoda Finance do potrzeb i możliwości klientów, szukamy elastycznych i konkurencyjnych rozwiązań. Zależy nam na tym, aby klient miał możliwość wyboru pomiędzy różnymi formami sfinansowania zakupu auta, jak i wariantami spłat w ramach wybranego przez siebie produktu. Pozostawiamy klientom wolną rękę w wyborze produktów promocyjnych, zapewniając przy tym niski koszt finansowania - mówi Adam Sakławski, brand manager w dziale rozwoju produktu i współpracy z importerami w Volkswagen Bank Polska.

Nowa oferta Skoda Finance obejmuje wszystkie modele marki Skoda wyprodukowane w 2011 i 2012 roku oraz zamówienia na produkcję w 2013 r. Promocja finansowa łączy się z pełnymi upustami na samochody oraz atrakcyjnymi pakietami ubezpieczeń komunikacyjnych.

Wszystkie formalności związane z produktami Skoda Kredyt lub Skoda Leasing klienci załatwią na miejscu w salonie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Skoda Roomster