/  /  /  /  / Nowa Skoda Yeti
Skoda Rapid

Skoda Rapid

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Cena54 100 zł - 86 900 zł (aktualizacja: 2017-06-15)
Emisja CO2103 g/km - 115 g/km
Żużycie paliwa4,0 L/100km - 4,9 L/100km
 

Nowa Skoda Yeti

Skoda|
null
© Skoda
nullnullnull

Zmodernizowany SUV Skody będzie jedną z głównych premier salonu samochodowego we Frankfurcie. Wydarzeniem będzie nie tylko zmieniony wygląd i nowości techniczne – od teraz klient będzie mógł się zdecydować na jeden z dwóch wariantów modelu: miejski lub terenowy.

Zmianę przeszło również wnętrze samochodu, w którym pojawiły się nowe trójramienne kierownice, wzory i materiały tapicerki oraz elementy dekoracyjne deski rozdzielczej. Na funkcjonalność mają także wpływ nowe elementy wyposażenia: po raz pierwszy klienci będą mieli możliwość wyposażenia swojego samochodu w kamerę cofania.

Swój debiut w Yeti notują także system wspomagania parkowania równoległego i prostopadłego oraz system bezkluczykowego dostępu do samochodu (KESSY).

Bagażnik ze standardowych 405 litrów łatwo i szybko da się powiększyć do wyniku 1760 l.

Skodę napędza jedna z siedmiu nowoczesnych jednostek. Napęd może być przekazywany za pomocą skrzyni ręcznej albo dwusprzęgłowej przekładni DSG na koła przednie lub obydwie osie za sprawą najnowszej, piątej generacji uznanego systemu Haldex.

Paletę silnikową modelu Yeti stanowią oszczędne i wydajne konstrukcje wyposażone w turbosprężarkę i bezpośredni wtrysk paliwa. Szeroki wybór zaspokoi potrzeby każdego kierowcy: obejmuje on zarówno odznaczające się bardzo małym zużyciem paliwa jednostki 1.2 TSI oraz 1.6 TDI (średnie spalanie 4,6 l/100 km w wersji GreenLine), jak i dynamiczne 1.8 TSI o mocy 160 KM i 2.0 TDI o mocy 170 KM.

Ponadto oferta obejmuje silniki 1.4 TSI 122 KM i 2.0 TDI 140 KM, dostępne także w oszczędnych wersjach Green tec.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama