/  /  /  /  / Nagroda Fleet Leader 2012 trafia w ręce Skody
Skoda Rapid

Skoda Rapid

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Cena54 100 zł - 86 900 zł (aktualizacja: 2017-06-15)
Emisja CO2103 g/km - 115 g/km
Żużycie paliwa4,0 L/100km - 4,9 L/100km
 

Nagroda Fleet Leader 2012 trafia w ręce Skody

Volkswagen Group Polska|
null
© Skoda
null

Podczas targów Fleet Market odbyło się wręczenie statuetek Fleet Leader 2012. Skoda otrzymała nagrodę za Innowacyjne Centrum Bezpieczeństwa Skoda Autolab.

Targi Fleet Market 2012 odbyły się 27 listopada w Warszawskim Centrum Expo XXI. Podczas imprezy wystawcy branżowi zaprezentowali swoje nowości produktowe, a także premierowe samochody na powierzchni ponad 5 000 m2.

Wydarzenie Fleet Market to największe targi flotowe w Europie Środkowo-Wschodniej.

Na targach wręczono statuetki Fleet Leader 2012. Skoda otrzymała nagrodę za Innowacyjne Centrum Bezpieczeństwa Skoda Autolab. Jest to nowoczesne i pełne interaktywnych instalacji miejsce, które zapewnia nie tylko niezapomniane wrażenia, ale dostarcza również cennej wiedzy na temat bezpiecznej jazdy.
   
Centrum oferuje m.in. symulatory zderzeń i dachowania, symulatory poduszek bezpieczeństwa oraz symulator ekologicznej i ekonomicznej jazdy.

Przyznano nagrody Fleet Leader 2012. Zobacz kto wygrał
   
"Wyróżnienie dla projektu Skoda Autolab to dla nas ogromny zaszczyt. Ta nagroda jest wyrazem uznania dla pracy naszych specjalistów, ale także świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci - podkreśla Tomasz Koter, kierownik zespołu sprzedaży flotowej, który wraz z Michałem Zmitrowiczem (kierownik sprzedaży ze Szkoły Auto Skoda) odebrał statuetkę Fleet Leader 2012.

Podczas warszawskich targów brażowych odbyła się polska premiera flotowa Skody Rapid, która uzupełnia dotychczasową gamę modeli, wpasowując się pomiędzy dobrze już znaną Fabię a Octavię.

Uroczyste odsłonięcie samochodu przyciągnęło wielu gości, a prezentację poprowadził Tomasz Koter.
   
Przy pokazie omówione zostały najważniejsze cechy modelu oraz korzyści płynące z zakupu tego auta dla firm. Uczestnicy targów otrzymali możliwość indywidualnego zapoznania się z samochodem oraz umówienia się na jazdę próbną.

Na stoisku pokazano także niedawno debiutujący model Citigo. Jest to najmniejszy pojazd Skody, który sprawdza się w zatłoczonych miastach.    

Spośród aż 200 stoisk największą ekspozycją okazała się wystawa Volkswagen Group Polska, na której wspólnie zaprezentowały się aż cztery marki: Skoda, VW osobowe, VW użytkowe i Audi.

Wśród osób odwiedzających został przeprowadzony konkurs, którego ośmiu zwycięzców weźmie udział w szkoleniu na profesjonalnym torze off-road.

W organizacji i opiece nad ekspozycją wspierali importera handlowcy salonu Skoda Carsed.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama