/  /  /  /  / Mniej na paliwo, więcej dla bliskich!
Skoda Rapid

Skoda Rapid

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Cena54 100 zł - 86 900 zł (aktualizacja: 2017-06-15)
Emisja CO2103 g/km - 115 g/km
Żużycie paliwa4,0 L/100km - 4,9 L/100km
 

Mniej na paliwo, więcej dla bliskich!

SKODA AUTO POLSKA|
null
© Skoda
null

Skoda wprowadza do oferty dedykowaną instalację LPG dla modelu Rapid. Tym samym jest to już 5 model czeskiej marki, do którego klienci mogą zamówić instalację LPG zachowując fabryczną gwarancję producenta.

"Mniej na paliwo więcej dla bliskich!" to hasło najnowszej kampanii reklamowej marki Skoda. Celem kampanii jest przedstawienie klientom zalet modeli z instalacją LPG, czyli przede wszystkim niskich kosztów eksploatacji.

Dedykowana instalacja LPG przeznaczona dla modeli Skody to wysoka jakość wykonania, bezkompromisowe bezpieczeństwo, bezawaryjność i niskie koszty utrzymania. Na stronie internetowej skodazlpg.pl można sprawdzić oszczędności wynikające z montażu instalacji LPG oraz zobaczyć, jak działa zaprojektowany przez firmę Landi Renzo Polska nowy układ sterowania wtryskiem.

Jego nowoczesna konstrukcja chroni cały układ przed przegrzaniem i pozwala kierowcy w pełni cieszyć się z jednej strony niskimi kosztami eksploatacji, a z drugiej osiągami i mocą auta.  

Cennik Skoda Rapid 2014

Instalacje LPG firmy Landi Renzo Polska zostały specjalnie zaprojektowane dla następujących modeli Skody: Rapid 1.2 MPI, Fabia 1.2 MPI i 1.4 MPI, Citigo 1.0 MPI, Roomster 1.4 MPI oraz Praktik 1.4 MPI.

Do odpowiedniego modelu i silnika dobierane są wszystkie elementy składowe instalacji LPG, w tym również długość i kształt instalacji elektrycznej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama