/  /  /  /  / Cenna nagroda dla Skody Rapid
Skoda Rapid

Skoda Rapid

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Cena54 100 zł - 86 900 zł (aktualizacja: 2017-06-15)
Emisja CO2103 g/km - 115 g/km
Żużycie paliwa4,0 L/100km - 4,9 L/100km
 

Cenna nagroda dla Skody Rapid

Skoda|
null
© Skoda
nullnull

Krótko po wprowadzeniu na rynek Skoda Rapid zdobywa wyróżnienie w konkursie Auto Trophy 2012, w kategorii najbardziej przystępny samochód. Podczas gali nagrody przyznano także modelom Citigo i Yeti.

Skoda Rapid to nowoczesny i praktyczny samochód segmentu kompaktowego. Przestronność oraz szereg funkcjonalnych rozwiązań zgodnych z ideą Simply Clever czynią z tego auta ciekawą propozycję dla rodzin. Wydajne i oszczędne silniki TSI lub TDI pozwalają cieszyć się jazdą, a zarazem dbać o środowisko.

Zdobycie nagrody "Auto Trophy 2012", przyznawanej przez czasopismo Auto Zeitung, to już drugie wyróżnienie dla tego modelu. Rapid zajął również trzecie miejsce w plebiscycie "Złota Kierownica", organizowanym przez Auto Bild.

"Auto Trophy", jedno z ważniejszych nagród na rynku motoryzacyjnym, przyznano już po raz 25-ty. Oprócz Rapida wyróżnione zostały modele Citigo (kategoria: samochód miejski) oraz Yeti (kategoria: SUV do 30 000  EUR).

Skoda Superb, Roomster i Fabia uplasowały się w pierwszej trójce konkursu, odpowiednio w kategorii "samochód luksusowy", "van" oraz "samochód kompaktowy".

Czytelnicy niemieckiego Auto Zeitung oddali łącznie ponad 110 800 głosów, co stanowi nowy rekord w dotychczasowej historii konkursu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama